Bodrum Banyo Tadilatı

Bodrum Banyo Tadilatı

Bodrum Banyo Tadilatı

Bodrum banyo tadilatı; Yaşam alanlarımız içerisinde temizliğin ve hijyenin en önemli aynı zamanda düzenli olması gereken yerlerin başında banyomuz gelmektedir diyebiliriz.Tam bu noktada banyomuzun hem şık hem zarif ve kullanışlı olması için elimizden geleni yapmaktayız. Gerek aksesuar olarak gerek ise kullandığımız temizlik malzemeleri olarak en faydalılarını seçmekteyiz. Yaşamımız için bu kadar önemli olan temizliğin başlangıç noktası banyolarımızı tasarlarken,modern hale getirmek istediğimizde sizlere bodrum dekorasyon firması olarak çözüm üretmek için hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

* Tadilat işleri zor ve zahmetli işler olduğundan hele birde tadilat yaptırmak istediğinizde anlaştığınız usta yada firmanın boş çıkması en kötü senaryolardan biri diyebiliriz. Bunun önüne geçmek için kalsik olarak sözleşme yapabilirsiniz artı ödemesinin tamamını iş bitmeden vermeyebilirsiniz vb. bunların aslında çözüm olmadığını kaybedilen zamandan ve bozulan sinirlerinizden anlamak hiçde zor değil !

Ne mi yapmalıyız ?

1- Tavsiyemiz ekibi olan çalışmalarında belli bir kaliteyi yakalamış sorumluluklarının bilincinde olan firma ile çalışmanızdır.Bu bizde olabiliriz bizim gibi işinde uzmanlaşmış ekibi olan diğer meslektaşlarımızda ! 

2- Banyo tadilatınızda fiyat metre kare ve malzemeye göre değişeceğinden sözleşmelerinizde belirtiniz.

 

Kısaca Banyo Tadilatları Hakkında Bilgilendirmek isteriz.

Banyo tadilatları yapılacak işlere göre zahmetli ve zaman alıcı işlerdir. Sıva,Fayans,kırım,duşakabin,banyo dolapları,elektrik tesisatları mobilyalar başta olmak üzere detaylı bir iştir hepsi ayrı ayrı ölçülendirilir ve sonrasında adım adım montajları yapılır.Tadilat yapacağınız banyonun basit anlamda nelerin yapılıp nelerin yapılmayacağı projelendirilmelidir ; Banyoda çamaşır makinası nereye koyulacak yada çamaşır makinası olacakmı ? Banyoda klozetin şekli yönü,lavabolar en boy oranı konulacağı yerler kullanılacak malzemeler bu ve benzeri teknik detayların belirlenmesi gerekmektedir.Bunları birlikte belirledikten sonra işleyiş başlamaktadır.

Banyonuzda yada yaşam alanlarınızda yapacağınız tadilatlarda daire,villa vb ilgili yapının kaç yıllık olduğu önem arz etmektedir. Bunlar fiyatlarıda etkiler nedeni ise eski yapılarda genelde fayaslar harçlarla yapılmıştır. Günümüzdeki gibi fayans yapıştırıcıları kullanılmamıştır ve duvarlar mastara uygun olmamaktadır bunları düzenlemek ve şık hale getirmek bizim işimiz olduğundan sizler bizleri arayıp yerinize göre detaylı bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Muğla Dekorasyon Firması olarak Hizmet Bölgelerimizide sizlerle paylaşmak isteriz.

Bodrum Dekorasyon Firmaları, Dalaman Dekorasyon Firmaları,Datça Dekorasyon Firmaları,fethiye Dekorasyon Firmaları,Kavaklıdere Dekorasyon Firmaları,Köyceğiz Dekorasyon Firmaları,Marmaris Dekorasyon Firmaları,Menteşe Dekorasyon Firmaları,Milas Dekorasyon Firmaları,Ortaca Dekorasyon Firmaları,Seydikemer Dekorasyon Firmaları,Ula Dekorasyon Firmaları,Yatağan Dekorasyon Firmaları